harry kane dresovi prodaja Ženska reprezentacija S

harry kane dresovi prodaja Ženska reprezentacija SAD-a pobijedila je Čile s 3-0 u petak navečer u svojoj pretposljednjoj prijateljskoj utakmici prije početka kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u listopadu.

Osam minuta nakon utakmice, 19-godišnja Tierna Davidson postigla je svoj prvi pogodak za SAD udarcem glavom nakon udarca iz kuta.

Budućnost tako svijetla? 19-godišnja @tierna_davidson ustaje za svoj prvi #USWNT cilj. pic.twitter.com/meqxLzzvfv

— U.S. Soccer WNT (@ussoccer_wnt) 1. rujna 2018
SAD je pronašao još jedan gol ubačajem iz kuta kasnije u prvom poluvremenu kada je čileanski branič CarlaGuerrero skrenuo udarac Julie Ertz glavom blizu stative preko crte za autogol.

Izbor urednika Messi može ostaviti spor start PSG-a iza sebe glavnom ulogom protiv Real Madrida 'Vidjet će oni tko smo mi!' - Cancelo, Dias, Bernardo i nogometni dresovi Ederson vraćaju se u rivalstvo Benfica-